Müüa murutraktor

Tasapisi on mulle niidetavaid pindu kogunenud sedavõrd palju, et üha sagedamini leian ennast mõtlemas võimsama masina peale. Nägin üht sellist täna ja sain kaupmehega kaubale. Lõplikult käsi siiski veel ei löönud, sest ennem tuleks olemasolev traktor realiseerida või siis vähemalt kaardistada selle realiseerimispotensiaal. Müügis on minu truu kaaslane murutraktor TORO Wheel Horse® XL 380H.

Ostsin selle traktori 1. augustil 2008. Seega on tegemist kolm suve vana masinaga. Kes soovib sellega lähemalt tutvuda, leiab valiku postitusi siitsamast ajaveebist klikkides näiteks SIIA. Aegade jooksul on mul oma TOROga olnud väiksemaid probleeme, mis on valdavalt seotud kuluvate osadega. Mingil ajal kippus niidukit vedav veorihm katki minema aga kummalisel kombel sõidan nüüd juba teist suve ühe ja sama rihmaga, mis kuidagi ei taha puruneda. Mingeid mootoriprobleeme pole, veermikuga samuti mitte. Ja ei saagi olla kui masin igal kevadel ja teinekord ka suvel hoolduses käib. Praegugi on traktor Timeksis, kus talle tehakse õlivahetus ja vaadatakse üle kõik muu.

Kuigi peaks, ei hakka ma traktorile pikka kiidulaulu laulma. Kes on huvitatud, andke sellest teada. Traktorit saab täna-homme näha Paides Timeksis ja alates laupäeva hommikust taas Nahkanuial. Lühispetsifikatsiooni otsisin ka veebist välja (allikas: estem.ee). Hinnast niipalju, et jääb 1000 euro peale. Keda see veenab, siis masina 3 aasta tagune hind oli eurodes 2800 .

Midagi mul häbeneda ei ole, tänase päeva seisuga on tegemist matsupilliga, mille kõik jupid on töökorras. Ainus, mis on aja jooksul kannatada saanud, on multšer (plastmassist kate). Tule kaupa tegema! Minu telefon 5125240.

3 kommentaari to “Müüa murutraktor”

  1. Lauri Says:

    Huvi pärast küsin, et palju sul niidetavat pinda on ja mis masina plaanid osta?

  2. marko Says:

    Kuna see tuli ühe tuttavaga jutuks, annan teada, et minu TORO ei ole enam müügiks ja teenib Nahkanuial edasi!

  3. marko Says:

    Seda traktorit enam mul ei ole. Elas oma aja ära ja lammutaakse ilmselt varuosadeks.

Leave a Reply