Mati joonistused

Vahelduseks väike galerii Mati joonistusi. Poiss on suurem ja tema joonistatud pildid suurema poisi omad. Domineerivad endiselt igasugused võitlused aga sekka satub ka huvitavaid olustikupilte.

Legod on Mati esimene ja suur hobi. Neid ta võiks vaadata ja ilmselt ka osta lõputult. Kui ainult vanemad järgi annaksid. Mina olen neist kohati nii tüdinud, et ei soovi neid isegi arvutist vaadata. Lapse terane silm on selle pildile jäädvustanud. “Vaata, tule siia issi, siin on Lego Ninjago pakk”, hüüab Mati. “Poja, mis on? Mida ma vaatan?”, vastab isa.

Järgmise pildi sünniloost ma palju ei tea. Selge on, et tegemist on emme sünnipäevaga ning meespere on koormatud rohkete kingitustega.

Matil ei ole mänguasjade ja arvutimängude näol Halo tegelastega mingit kokkupuudet. Pildi idee on ilmselt pärit YouTube’ist, sest seal on Lego meestega tehtud paar Halo teemalist “filmi”.

Neid Mati pilte, millel keegi kellegagi kuskil võitleb on ehk kõige rohkem. Poiste värk. Mulle meeldib kuidas pildi keskel olev rüütel hoiab oda käes. Käte asend on anatoomiliselt korrektne.

Kuigi film autod pole enam ammu aktuaalne, sõidavad autod Mati piltidelt teinekord siiski läbi.

Võimaluse mitut pliiatsit korraga käes hoides saada teistmoodi tulemus avastas Mati hiljuti. Selle tulemusena sündis see triibuauto.

Vahepeal satuvad Mati fantaasiamaailma tegelased võitlema ka merel. Piltidele on hakanud lisanduma ka verbaalne osa, mida keegi ütleb või mõtleb. Sellel pildil karjub üks laeva kaitsnud kuid vette kukkunud meestest “aaaaaaaaaaaaaaaaa”.

Pakun, et sellel pildil on Kimmu ja Tommi ning Mati ja Matilde.

Need rõõmsad munad joonistas Mati koos emmega. Emme tegi munad ja Mati neile näod pähe.

Leave a Reply