Põnevad Koeru fotod osta.ee-s

Leidsin osta.ee oksjonikeskkonnast sellise huvitava foto Koeru kõrtsist. Foto on pandud oksjonile “Koeru Hobupostijaam Järvamaal. Foto 8*12 cm” alghinnaga 7 EUR (ca 110 EEK) ning mul on plaanis pakkumises osaleda. Kas keegi soovib kampa lüüa? Kui on huvilisi, kes on nõus ostu (kaas)finantseerima, andke teada, siis oskan hinnata milliste panustega osalen. Annetused võib teha MTÜ Nahkanuia arveldusarvele 221045230148 märkides selgitusse “vanade fotode soetamine”. Kui MTÜ Nahkanuial õnnestub foto omandada, jääb selle digitaalne koopia koerukatele vabalt kasutada ning see avaldatakse veebikeskkonnas vanadpildid.net.

Tegelikult on veel teinegi sama hoonet kujutav foto saadaval. Ka see huvitab mind väga aga lõhki ei saa ennast rebida. Esimesena väljapakutud vaade tundub haruldasem ja kuna mul on valida, siis jääb see sõelale. AGA kui siiski leidub keegi, kes ka siin õla alla paneb, pakun kindla peale.

Lõetuseks ootan lugejate ja huvliste kommentaare ja lugusid nii seoses fotodega (võimalikud aastaarvud, olukord) kui ka isiklikul tasandil. Millised on teie kogemused ja mälestused Koeru hobupostijaamaga?

PS! Kas kellelgi on kodus vedelemas vana Koeru märk kus peal kõrtsi sammast kallistav joodik. Olen huvitatud selle omandamisest. :)

Leave a Reply