Järva Teed sigatseb taas

Midagi pole teha, on üks teema, mille üle võib jahuda tõenäoliselt lõpmatuseni ja see on talvine teede hooldus. Selles valdkonnas on alalõpmata midagi halvasti, tegemata või valesti tehtud. Vaadake või allolevaid fotosid! Kuidas on võimalik blokeerida ristmikul üks teedest sõiduautodele täielikult? Ja miks sõiduautodele, ka prügiautole, kes kohe kindlasti ei sõida sealt läbi.

Palju on räägitud (olen ka ise rääkinud) sellest, et tänane teedehoolduse kvaliteet paneb raskesse olukorda lastega pered, rasedad, vanemad inimesed, lõhub autosid ja röövib inimestelt kallist tööaega. Tegelikult ei ole küsimus üldse selles! Küsimus on lükkaja suhtumises ja selle valliga andis höövlijuht märku oma põlgusest ja hoolimatusest teiste töö ja elu vastu. Kui ettevõte seda valli kiiremas korras ei likvideeri, on see ka nende sõnum. Loodetavasti reageerib vallalavalitsus kiirelt ja otsustavalt oma elanike kaitseks, sest ma kaldun arvama, et tegemist pole esimese ega viimase kinnilükatud teeotsaga.

Vaadake hoolega – nii kehva kvaliteediga teenust pakkub koerukatele superettevõte Järva Teed, kellele on kõik lubatud, nii päevade kaupa lükkamisega venitamine kui ka teiste töö tühjaks tegemine!

9 kommentaari to “Järva Teed sigatseb taas”

 1. Indrek Says:

  Tõelised molkused ikka tõesti krt. Enam ei saa Ahtot ka sõimata selle eest!

 2. Margit Says:

  Meie sissesõidutee on ka peale igat Järva Teede lükkamist kinni. Siinkohal oleks tõesti vaja juba vallal sekkuda, samas vaimus ei tohi see küll jätkuda.

 3. marko Says:

  See ei ole 2009/2010 aasta talvel esimene kord aga varasematel koradel on lumevall jäänud “mõistlikuse” piiresse. Seekord läks asi minu jaoks tõepoolest liiale.

 4. Jaak Says:

  Tulles eile koju avastsin ka oma kodu sissesõidutee eest päris suure lumevalli, millest oli endalgi raskusi üle ronimisega, rääkimata autoga sõitmisest.

 5. Veskimees Says:

  Tegemist ju lausa ristmikuga.
  On mõistetav, et igat teeotsa sahamees lükkama ei hakka aga ristmiku peaks ikkagi puhtana hoidma.

 6. Hillar Says:

  Seekord ei olnud tegemist teehöövliga, sellest ka kõrgemad vallid. Järva Teede töökvaliteet jätab juba ammu soovida

 7. Hillar Ümar Says:

  Ettevaatust!

  Jõeküla sillast polnud täna, kl. 17 kerge autoga võimalik üle sõita. Tee on küll lükatud mõlemalt poolt sillani lahti aga sillast üle ei saa, sest auto põhi jääb lumele kinni ja rattad hakkavad ringi käima. Norra poolt tulles polnud ka mingit teadet selle kohta üleval. Tuli auto lihtsalt välja kaevata ja ots ringi keerata.

 8. Reimo Says:

  Kui eelmine aasta lükkasin Jõeküla teed, siis sai ka üle silla proovitud traktoriga minna – õnnestus. Sel aastal pole ma ise Jõekülas lükkamas käinud ja kolleegi eest ei oska rääkida, miks ta seda teinud ei ole. Võimalik, et traktor ei mahu, sest see aasta meil (Vao Põlduril) törts suurem põka kasutusel.

 9. marko Says:

  Tuli ka teistsugune arvamus Jussi’lt (kivi [at] hot.ee):

  On talv, on paha, on suvi, on paha. Mõttetud vingujad. Oma lühikese elu jooksul võiksite olla hoopis rõõmsamad!
  Nagu Järva Teatajast lugeda võis, foorumimees ise ju puhta tööta,mida ta teab rääkida tööst!

  Omalt poolt Jussile, et:

  – ei ole talv paha, jutt käib teehoolduse kvaliteedist
  – olemegi rõõmsad, loe teisi postitusi ka
  – foorumimees on isapuhkusel (ei ole võrdne “tööta”)

Leave a Reply