Ülevaade laekunud annetustest 2

Vahepeal olen jõudnud vanadpildid.net teise arenduste etapiga samuti ühele poole. Jäänud on rida väiksemaid pisiparandusi, mis ilmnevad kasutamise käigus ja saavad parandatud aja jooksul. Üldiselt ei pruugi tavakasutaja neid märgatagi.

Tehtud ja tasulisi töid oli kaks:

  • vanadpildid.net integratsioon ja sidumine Facebook sotsiaalvõrgustikuga – tulemuseks on toimiv vanadpildid.net Facebook leht
  • fotodele viitamiseks mõeldud lingi lisamine – eeldas muudatusi üldises kujunduses
  • lisaks said lisaväljad nagu Fotograaf, Allikas ja avaldamisõigused, Asukoht ja Sildid muudetud interaktiivseteks ehk siis neil klikkides näeb kasutaja kõiki sama märksõnaga varustatud fotosid

Ka seekord tahan tänada lahkeid annetajaid ning lisan ülevaate, kust igaüks, kes otsustas vanadpildid.net arendusi toetada, ennast initsiaalide järgi ära tunneb:

Laekunud annetused 19.10-17.11.2015 ©Nahkanuia

Arveid sain kaks ning mõlemad  on tasutud:

Arve nr I-150055

Arve nr I-150058

Käesoleval aastal suuri uuendusi vanadpildid.net keskkonnas rohkem oodata ei ole. Kõik toimib kenasti ja ma keskendun 2000. foto üleslaadimisele, fotodega kaasnevate andmete täiustamisele ja pildifailide vahetamisele kvaliteetsemate vastu. Järgmise tuhandeni on vähem kui 100. Materjali jagub kuid kuidagi märkamatult on vanadpildid.net tase tõusnud ja ma näen ennast sageli ootele panemas “igavamaid” fotosid, mida varem oleksin kõhklematult avaldanud. Ilmselt olen sukeldunud liiga sügavale vanade fotode maailma ning vajan kõrvalolijate korralekutsumist.

Tänan veelkord kõiki annetajaid! Ja julgustuseks kõigile neile, kes soovisid annetada kuid mingil põhjusel ei saanud – raha läheb ikka vaja. Hetk tagasi kinnitasin vanadpildid.net domeeni aastase tellimuse summas 12,90€. Mingil hetkel tulevad arved serveriruumi eest ja jooksvalt on kulud fotode soetamisel. Vaatasin põgusalt osta.ee oksjonikeskkonast tehtud oste, mis kõik on tasuta vaatamiseks vanadpildid.net vahendusel väljas ja sain alates möödunud aasta novembrist kuni tänaseni kokku rohkem kui 1000€ … Viimased suurimad ostud olid kaks Koeru fotot, mille eest tuli ühekorraga välja laduda 75€. Fotod leiad SIIT ja SIIT.

Kaks Koeru fotot

Leave a Reply