NN toetajad

Nahkanuia küla on suur projekt isegi minusugusele ahnepäitsule. Et üksi toime tulla, peaks olema pururikas ja seda ma kahjuks ei ole. Siis on hea kui leiad veel neid, kes mingil ainult neile teadaoleval põhjusel on valmis aitama.

Alljärgnevalt loetelu neist ettevõtetest ja üksikisikutest, kes on aja jooksul pannud õla alla Nahkanuia küla arengutele.

***

Hong Matkad OÜ on väike perefirma, mille põhitegevuseks on matkatarvete maaletoomine ja vahendamine. Olen ise selle omanik ja kuigi rikkaks pole see ettevõte mind veel teinud, on just sealt saadud rahalised vahendid aidanud sageli mul oma Nahkanuia projekte teostada.

***

Timeks-Top varustab Nahkanuia rahvast soodsate hindadega aia- ja metsatehnikaga.

***

Veebimajutus ei ole Nahkauia küla ja tegemiste klassikaline toetaja. Ettevõte tegeleb domeeni, e-posti ja kodulehe majutamisega ning mina olen kõik oma vastavad teenused (sh. nahkanuia.net domeen) tellinud nende käest tavahinnaga. Aga väärivad nad toetaja staatust oma äärmiselt paindliku ja kliendisõbraliku teenindusega! See on väga hea! Kus võimalik, aidatakse oma kundesid alati ja väga sageli selle eest lisatasu võtmata! Soovitan kõigile!

3 kommentaari to “NN toetajad”

 1. Aivar Haller Says:

  Tere Marko
  Kuna ma juhustesse ei usu, siis ütlen lihtsalt, et mul oli rõõm Sind internetist üles leida. Tore on lugeda Sinu tegemistest ja olemisest. Hoian pöialt, et saan mitte väga kauges tulevikus Sind ka reaalses maailmas trehvata ja ühiseid mõtteid mõlgutada. Seniks soovin Sulle ja Su perele parimat!
  Aivar

 2. marko Says:

  Tervitused Sullegi ja aitäh heade soovide eest! Kokkusaamine mõte ja teostus on teretulnud. Kui Sul on aega, astu ikka teinekord siit Nahkanuialt Tartusse sõites läbi. :)

 3. Imre Says:

  Tahaks Teile, seal Nahkanuial ja eestimaal, soovida lihtsalt mõnusaid jõulu pühi ja jõudu ning jätkuvat fantaasiat eesti küla maine taastamisel.

  Imre

  Chelmsford, UK
  25.12.2009

Leave a Reply