Linnamees metsas

Linnamees metsas ©Nahkanuia

Puhastasime Liivoga täna Vardja tee serva. Abikäed on teretulnud, isegi kui need on linnamehe käed. Muidugi teen ma nalja, sest ega Kure peremees pole papist poiss. Sellegipoolest vaatasin õhtul kerge muigega kuidas ta ennast kõikvõimalikul moel sirutas ja lihasevalu üle kaebas. Möödunud nädal oli isiklikult mulle tööalaselt vist selle aasta kõige keerukam ning raskem ja seepärast oleksin esimese hooga eelistanud päeva kodus veeta. Kuid nagu peaaegu alati ei kahetse ma ka täna õhtul midagi. Tehtud valik õigustas end. Päev värskes õhus füüsilist tööd tehes ei toonud töömõtteid kordagi pähe.

Linnamees metsas ©Nahkanuia

Linnamees metsas ©Nahkanuia

Linnamees metsas ©Nahkanuia

Linnamees metsas ©Nahkanuia

Linnamees metsas ©Nahkanuia

3 kommentaari to “Linnamees metsas”

  1. ingi Says:

    Tere. Tahtsin pärida, et kui võimas Sul ATV ka on ja mis firma toodang. Kui teinekord aega tekib, äkki viitsid meilile toksida paar rida sest massinast ja mis ta maksumus ka oli. Tänud ja jõudu. Tanel.

  2. R Says:

    Ehhee, roosa mütsiga Kure peremees näeb äraütlemata vahva ja entusiastlik välja. Pildid sobiksid hästi põhikooli töökasvatuse õpikusse :) (Kui selline õpik muidugi olemas oleks :) )

  3. marko Says:

    Nõus, moega ka metsas kaasas käiv Kure peremees läheks sellises raamatus, kui see olemas oleks, eeskujuna noortele kindlasti palju paremini peale kui mustvalge foto meestest kahemehe käsisaega. :-)

Leave a Reply