On tegemist

Istun ja vaatan vanu fotosid, mis ma täna Tallinnast soetasin. Käisin kollektsionääride kokkutulekul ja leidsin, et varude täiendamiseks on see täitsa pädev koht – kui muidugi raha on. Haruldaseima leiu torkasin juba vanadpildid.net keskkonda üles. Tegemist on Martin Öömanni fotoga Vahu vesiveskist, millist mina küll ei lootnud leida! Olen ostuga väga rahul.

Eile lõhkusin masinaga puid. Tegin seda terve päeva. Täna kiirustasin linnast koju, et jätakata aga pärast vaevalt tunnist tegutsemist suri traktor välja. Tuli sõita Koeru kütuse järele, mille arvasin lõppenud olevat. Et ka seejärel traktor ei käivitunud, kehastusin lukksepaks ning hakkasin telefonis saadud juhtnööride järgi akut liigutama ning mootoris kruttima. Kuigi tegin enda arvates kõik õigesti, traktor käima ei läinud ja neli tundi tööd läks kaotsi. Lisaks on aku käivitamiskatsetest sedavõrd läbi, et vajab laadijat. Naine aga on lastega ära ning seega ei saa ma laadijat Ervitalt kuidagi kätte. Tuleb oodata ning loota, et homme saab masina taas tööle ning saan oma puuvirna lõpuni lõhkuda.

Lastel on vaheaeg ja nagu kiuste minul jälle kiired ajad. 4. märtsil taasavasin kaupluse Ülemiste keskuses ja sel kuul vahetab kohta veel üks kauplus. Korraldamist ja organiseerimist on piisavalt, närvid pidevalt pingul. Ootan kannatamatult seda viimast kolimist, sest siis tahan nädal aega levist väljas olla. Kõigi jaoks.

Leave a Reply