Vardja infotahvli mustand – avalda arvamust

Siin on Vardja infotahvli esimene kavand. Tegemist on tööversiooniga, kui kellelgi on häid ettepanekuid, lisage need kommentaarina.

4 kommentaari to “Vardja infotahvli mustand – avalda arvamust”

 1. Ingi Says:

  Väga ilus.Kindlasti on väga huvitav juhuslikult jõe ääres kalastades ja Vardjast mitte midagi teades sellise info otsa ” komistada”.Tänuväärt ettevõtmine.Kas Sa Haavale ei ole mõelnud midagi samasugust püsti panna.Tervitab ,Tanel.

 2. Kaarel Says:

  Silt on väga hea. Üks mõte, mida võiksid äkki kaaluda on tõsta MTÜ Nahkanuia logo päisesse rohelisele alale, sest nii 1) jääb logo inimestele paremini silma/meelde 2) jätab rohkem ruumi tekstile. Selle vastu võib muidugi rääkida see, et logo ei näe rohelisel taustal hea välja ja infot ei olegi vaja tahvlile juurde kirjutada ja aitab hoopis QR-kood.

  QR koodi kohta – Kas Vardjal mobiilne internett levib?

 3. marko Says:

  Tänan tagasiside eest!

  Tanelile – Haava on küll mõttes olnud aga selleks läheks vaja pisut enam infot kui mul olemas on. Pildimaterjal puudub Haava kohta sisuliselt täielikult, on olemas üks foto ja peremehe pass.

  Kaarelile – See logo mõte üleval päises läheb töösse. Päise värv võib sellega seoses muutuda logo-siniseks.
  Vardjalt helistamine on võimalik, kontrollin sinna sattudes ka interneti üle.

 4. marko Says:

  Hetk tagasi tekkis mõte teha infotahvel Jõeküla sillast. Sinna võiks panna üldinfo ning fotod sillast ja ülesõidust erinevatel aegadel. Selline pisike algatus rohujuure tasandil.

Leave a Reply