7(9/8)2BBK

Kui auto (hõbedane dziip) numbrimärgiga 792 või 782 BBK juht/omanik loeb seda ajaveebi või teeb seda mõni tema tuttav, palun tal minuga kiiresti ühendust võtta. Minu number on 5516999. See aitab ära hoida võimalikke ebameeldivusi ja -mugavusi tulevikus! Olen tänulik ka viite eest auto omaniku tuvastamisel.

Tegin postitusse täna hommikul väikese paranduse, sest tänu Andrese viidatud lingile selgus, et 792BBK ei saa vähemalt avalike registriandmete järele olla meie poolt otsitud sõiduk! Üldse on tegu tänuväärse lingiga, mis kindlasti leiab tulevikus ka Nahkanuia rahva poolt aktiivsemat kasutust.

7 kommentaari to “7(9/8)2BBK”

 1. Andres Mihkelson Says:

  Kui nüüd uurida numbrimärki ka veebiteenusega http://195.80.106.137:9050/soidukiPiirang, tuleb välja, et masinal puudub ka kehtiv korraline ülevaatus.

 2. Hannes Hunt Says:

  Kellegil oli hirmsasti Jõele vaja minna? Masinat ei saanud kaadrisse?

 3. marko Says:

  Autot kahjuks kaadrisse ei saanud aga tema tegutsemisjäljed küll.

 4. Maarek Says:

  Kas kohalik konstaabel ei saa aidata.

 5. marko Says:

  Kohalikule konstaablile on vastav avaldus esitatud ja on teada, kellega oli tegu. Ootuspäraselt on tegemist ikka meie oma väikese kogukonna inimesega.

  Kuna tänase päeva vestlused on mulle taas näidanud, et selgust eratee omaniku õigustes ei ole, olgu siin meeldetuletuseks link ühele minu varasemale postitusele sellel teemal. Omanikud, kui nad seda ka tõepoolest teevad, EI SAA volitada kedagi kasutama kellegi teise erateed ISEGI SIIS MITTE kui see on ainus pääs nende kinnistule ILMA teeomanikuga eelnevalt kokku leppimata.

 6. Maarek Says:

  Aga siis avalikusta ka see inimene on hea teada kellega tegu.
  Võibolla pole see ainuke kuht kus Ta sigatsemas käib.

 7. marko Says:

  Ma ei saa seda mitmel põhjusel ajaveebi vahendusel teha. Aga eravestluses ilmselt küll …

Leave a Reply