Petserimaanteed puhastamas

Jätkasin täna nädal tagasi alustatud tööd. Mõte on enne talve siiski kogu Petserimaantee serv puhtaks saada, et oleks kuhu lund lükata või teel ruumi kuivada. Alustasin kell 11 ja lõpetasin väikeste pausidega 19:30. Veel pisut jäi teha, äkki jõuan lõpetada homme! Üldiselt on see üks tuim töö, sae ja vea, aga näha koheselt töö tulemust, see on midagi igahaljalt positiivset. Mulle meeldib!

Kas keegi oskab ehk soovitada mõnd siin suhteliselt lähedal paiknevat ettevõtet, kes suudab ja tahab purustada/ära vedada ka väiksema koguse oksi? Kui nädalajagu päevi tagasi Tartust tulin, oli üks selline traktori järel veetav purustaja parajasti Preedis. Kahjuks polnud juhti kohal, et temalt täpsemalt teenuse ja selle hinna kohta küsida. Ma oleksin rahul kui keegi tuleks ja need oksad lihtsalt ära viiks. Muidu jäävad virnades mädanema.

Ajaviiteks kuulasin oma nutitelefoni ja kõrvaklappide abiga raadiot. Vikerraadiost tulevad laupäeval head saated, tasub kuulata, Huvitaval kombel ei kuluta raadio ka telefoni akut, mis muidu kipub isegi mõõdukal kasutamisel kustuma päevaga, eriti palju. Jama oli ainult kõrvaklappide juhtmega. See on oma kolm meetrit pikk ja kuigi ma kerisin selle kenasti taskusse kokku, õnnestus mul sellegipoolest üks kõrvaklapp paaril korral koos oksaga oksahunnikusse saata. Viga oli siiski kergesti parandatav, sest klapid käisid klambritega kenasti hoidja külge tagasi.

One Response to “Petserimaanteed puhastamas”

  1. Addy Says:

    Nutitelefonidel on muidu päris head akud, see mis aga need päeva- paariga tühjaks teeb, on meeletul kogusel energiat neelav ekraan ning selle valgustus. Seetõttu nad muusika kuulamiseks just suurepäraselt sobivadki.

Leave a Reply