Lootusetult eksinud

Selle postitusega lõin hetk tagasi oma ajaveebi rubriigi “Lootusetult eksinud” ning lisasin selle uue rubriigi alla ühe varasema postituse 2008 aasta oktoobrikuust. Nimelt satub siia Nahkanuiale aeg-ajalt aga sellegipoolest üllatava järjekindlusega inimesi, kelle sooviks on jõuda või olla hoopis kusagil mujal.

Eile õhtul näiteks tuiskas meie hoovi küllaltki suurel kiirusel BMW. Madal auto, suhteliselt suur kiirus, keelumärgi eiramine tekitasid minus loomulikult huvi ja ma läksin välja, et jõuda selgusele sõitja isikus ja eesmärgis.

Selgus, et autol ja selle (nais)juhil oli soov jõuda Merjale! Õnneks jätkus roolisolijal nii palju sisemist vaistu, et minu majast mitte edasi sõita ja tulla masinast välja aru pärima oma asukoha kohta. :) Sest kui ta oleks samal kiirusel jätkanud, hinnanguliselt 40-50 km/h. poleks ta Kördist edasi terve autoga sõitnud või lausa kraavis lõpetanud.

Selles ülalviidatud postituses on kaart, kus on tähistatud tookordsete seiklejate asukoht Nahkanuial ja nende sõidu tegelik siht. Sama teen ma seekord. Nagu selgub oli seekord möödapanek linnulennul 6,8 kilomeetrit, mööda lühimat teed 10,7 kilomeetrit.

Juhtub, mis seal ikka. Omalt poolt aitan hädalise ikka õigele teele. Siiani on tegemist olnud toredate ja viisakate inimestega, kellega suhtlemine on tõeline lust. Ja mis seal salata, naljakas on ikka ka. No annab ikka nii eksida …

Eksimus linnulennul (kliki kaardil kui tahad näha suuremalt):

Eksimus lühimat teed mööda (kliki kaardil kui tahad näha suuremalt):

NB! Aga märgi suhtes oli tal õigus, lumi oli selle nii kinni tuisanud, et tulijale paistis puhas valge pind ilma ühegi kirjamärgita!

Leave a Reply