Kes on pildil?

Suure ringi küsimus, kes on pildil? Mati arvas, et issi. Tommi arvas, et emme. Esimesele äraarvajale kingituseks Nahkanuia võtmehoidja.

9 kommentaari to “Kes on pildil?”

 1. Maret Eidermann Says:

  Ma arvan,et see on Marko isa Ants. On või? Arvan sellepärast nii, sest õppisin temaga kauges nooruses keskkoolis ühes klassis. Blogi loen sellepärast,et minu vanaema elas veel kaugemas nooruses seal lähedal. Ise nimetasime teda Seljamäe vanaemaks, ma ei teagi, kuidas selle koha nimi tegelikult on. Enne seda oli ta koos vanaisaga Norra koolis kooliteenija. Käin korra igal aastal selles kandis, sellepärast jääb vaid rõõmustada, et keegi viitsib ja jaksab maadelda võsa, ohakate ning lagunenud majadega.

 2. Marje Says:

  Ma pakuks Antsu :))

 3. marko Says:

  Tere Maret!

  On küll Ants! Poisid sattusid esimesel vaatamisel kohe segadusse ja võib olla satuks mõni võõraski. Kuhu ma võtmehoidja saadan?
  Aga kas Sa pead silmas Seljamäe talu Nahkanuia külas? See koht on minu maja juurest kenasti näha! Kas Sul sellest kohast sh. ka vanaemast/vanaisast pilte pole järel? Või mälestusi? Ma panen täna üles ühe lühikese postituse Seljamäe kohta, mis sisaldab pea kõike mida mina tean. Tore oleks sinna juurde täiendavaid märkusi, lugusid ja fotosid saada.

  Aitäh ka Marjele! Kuna mul on võtmehoidjaid rohkem, võin selle Sulle ka anda. Kas toon Koeru? Või …

 4. Marje Says:

  Võid tuua küll :)

 5. Marje Says:

  Aga me võiks ju muidugi teile külla tulla, kui Sul midagi selle vastu pole. :))

 6. vaatleja Says:

  Aga pisut meenutab ka Meelis Paid (tänane nukuteatri juht) Wikmani poiste sarjas :)

 7. kristi Says:

  ja leonardo di caprio moodi on ka :P

 8. Malle Says:

  Tere!

  Sattusin juhuslikult teie kodukale. Antsu tundsin ma Vaeküla koolipäevilt. Vanasti elas ta Paides ja vahel sai nähtud nüüd pole enam kohanud. Tahtsime suurema ühiste sõpraderingiga kokkutuleku teha kutsuks tedagi on teil anda mobla nr või aadress kuhu kirjutada.

 9. marko Says:

  Saan ikka saata. Teen seda maili teel.

Leave a Reply