Kas parim päev priakala püügiks!?

Tänane päev oli Nahkanuial taaskord ajalooline! Kell üks saabus Ervitale PRIA ametnik Mati Tohver, kelle eesmärk oli üle vaadata Nahkanuia matkarajaks rekonstrueeritud Vardja tee. Mõni minut enne kokkulepitud aega olime Miko Mattisega Ervita poe ees ja eskortisime külalise Nahkanuiale.

Koos vaatasime üle projekti dokumentatsiooni, kus tuli teha marginaalseid parandusi ning puudu oli ka üks dokument. Parandustest suurim oli projekti kuludeklaratsioon, mida olen tänasega täitnud, või oleks õigem öelda esitanud, kokku kolm korda. Esimene kord täitsin selle valele põhjale, sest JAP kodulehel (jap.org.ee) oli vana versioon uuega asendamata. Teisel korral täitis kuludeklaratsiooni PRIA ametnik ise aga tegi seda valesti, sest täna, kolmandal korral, täitsin selle taaskord ise Mati Tohveri sõnade järele. Loodetavasti lõplikult! :)

PRIA-l puudus dokumentidest ka kaart tee paiknemise kohta maastikul kuigi tean kindlalt, et esitasin selle koos ülejäänu dokumendipakiga. Kas see anti mulle JAP-ist tagasi või jäi see neile, ei tea. Aga kuna plaan oli mul arvutis olemas, polnud raske seda uuesti välja lasta. Lisaks pidin tegema avalduse teenusepakkuja muutuse kohta.

Koos Matiga käisime tee otsast otsani läbi. Tundub, et vähemalt tema jäi nähtuga rahule. Nüüd tuleb ära oodata lõplik otsus, sellest selgub, kas ja kui kiiresti saan tagasi pangast tee ehituse finantseerimiseks võetud laenu. Hoidke pöialt!

Üle pika aja paistis täna Nahkanuial päike. Võib olla, et tegemist oli parima päevaga sel sügisel üldse priakala püügiks!

Leave a Reply