Rõhul maja müügiks

Rõhu külas müüakse maja. Maad selle juures küll ei ole aga see eest on paekividest kõrvalhoone. Minu Nahkanuiale tulles elas selles majas Vello nimeline pottsepp, kes ka mulle pliidi ja ahju ladus. Maja ise kuulus mehe pojale, kes nüüd on otsustanud selle maha müüa.

Kindlasti ei ole see maja nii heas seisukorras kui minu Nippi-Kõrsi elumaja või broneeritud Sepa talu. Olen seda ka vaatamas käinud aga tunnistan ausalt, et ega ma objektiivset hinnangut anda ei oska. Olen ainult kindel, et selle raha mis omanik praegu kinnistu ja kahe hoone eest saada tahab, mina seda ostma ei valmis ei ole. 350 000 kr! See oli summa mille Vello mulle täna ütles. Isegi tingimisruumiga on hind pisut liiga kõrge! (Minu jaoks!) Kindlasti on väikeseks lisamiinuseks see, et maad jagub kinnistul ainult hoomete ümber. Samas on 0,5 hektari suurune aed ühele majapidamisele paras. Maitseasi!

Kui kellelgi tekib huvi selle maja vastu, võib minuga ühendust võtta. Annan siis vajalikud kontaktid.

Allpool on ka kaks pilti. Üks on maaameti lehelt võetud aerofoto kinnistust ja teine Tõnis Avarmaa poolt tehtud ülesvõte. Praeguseks on muutunud niipalju, et kivist kõrvalhoone otsast on kadunud puidust juurdeehitus. Muu peaks olema suuremas osas sama.

Leave a Reply