Idemulgu muinasjutumaa

Mul on hea meel tutvustada Nahkanuia ajaveebis veel üht äsja oma eluteed alustanud internetipäevikut – Idemulgu ajaveebi. Paljutõotav nimi pole mitte välja mõeldud vaid hoopis talu nimi kusagil Haapsalu kandis (kui ma õigesti mäletan). Ajaveebnikuks on minu endine töökaaslane ja võiks isegi öelda, et hea sõber (kui ta muidugi ise sellele vastu ei vaidle!). Lugesin ise sealseid esimes postitusi ja pean kiitma väga head sõnakasutust ning soravat keelt. Seda tuleb harva ette! Mainida tasub sedagi, et mingi väike osa selle blogi tekkimisel ning seega ka Eesti blogimaastiku rikastamisel on taaskord Nahkanuia ajaveebil. Selle tunnistuseks on Idemulgu Kristi e-kiri mulle:

Loen ja loen Sinu blogi ja olen juba pikka aega mõelnud, et võiks ise ka blogimisega algust teha. Eriti meeldib mulle see Sinu vanadpildid.net algatus. Tore, et see lõpuks ka avaliku tunnustuse leidis! Mumeelest on see nii hea algatus, et võiks ka Koeru kandi piire ületada ja üle-eestiliseks muutuda. Peaksid ainult iga kihelkonna jaoks oma eestvedaja leidma.

Sain eile enda kätte tõelise aarde – oma vanatädi kirjutatud mälestused. Mitte küll väga pikk kirjatükk aga sisaldab huvitavat infot ja pisut pilte ning aastaarve. Üritan selle avaldada ja oma vanaemalt kuuldud mälestusi juurde lisada. Võtsin ühendust ka oma sugulasega, kes tegeles meie emapoolse suguvõsa uurimisega. Kui huvi pakub, siis püüan oma talu ja suguvõsa kohta infot kajastada sellisel aadressil: http://idemulgu.wordpress.com/

Tänud eeskuju eest!

Et häid, kohapõhiseid, meie väikese kodumaa ajalugu ning kultuuri au sees hoidvaid talu- või külapõhiseid ajaveebe pole kunagi liiga palju, lisan ma Idemulgu ka oma lemmikute hulka. Kui lugejal nimi meelest läheb, vaata Nahkanuia ajaveebi menüüs BLOGIVIITED alajaotust, seal ta ongi.

Kristile aga palju jõudu ja edu blogimisel ning oma vanavanemate kodu taastamisel!

2 kommentaari to “Idemulgu muinasjutumaa”

  1. kristi Says:

    Tänud Marko!

  2. imre Says:

    Jõudu Teile idemulgult ja nahkanuialt blogimiseks.

Leave a Reply