Kultuurkapitali tänukiri

Siin ta nüüd siis on, ootamatult sülle sadanud õnn!

Nagu tekst tänukirjal ütleb, oli tunnustuse ja esiletõstmise põhjuseks “uudse ja suurt lugejaskonda kaasava ajaveebi käimapanemine ja ja vabatahtlik toimetamine”. Kas silmas on peetud Nahkanuia ajaveebi või vanadpildid.net keskkonda, ma teada ei saanudki! :) Ilmselt siiski viimast. Seisin laval ja mul suruti kätt. Kõik oli suurepärane, isegi minu käed ja hääl ei värisenud kui ma omakorda oma tänu väljendasin!

Tegelikult tundsin teatavat ebakindlust, mis tuli Oisu rahvamaja paksult kultuuri, sporti ja noortetööd täis õhustik. kust. Kohal olid tõsised tegijad ja mina oma ajaveebiga tundusin iseendalegi võõrkehana, teistest ei oska õnneks midagi öelda. Ju nad ikka kultuurkapitali rahva otsust aktsepteerisid. Aga hea meel on kõigest hoolimata, sest tihti siis ikka niimoodi oma tööst rõõmu tunda saab?

Lõpus pakuti kooki. Paidesse tõi mind ja Leho Rubist Järva Teataja fotograaf Andrus Eesmaa.

Aga aitäh Eesti kultuurkapitali Järvamaa ekspertgrupile usalduse eest! Aitäh ka kõigile neile osalistele, kes on mul aidanud vanadpildid.net keskkonda luua ja alal hoida. Eriti alal hoida. Sest nagu ma tänukirja saades ütlesin, “selliseid projekte võib algatada üks mees aga teostuvad nad ikkagi ühiselt”!

PS! Täisnimekirja laureaatidest ja pildigaleriid vaata Järva Teataja artiklist “Oisus tunnustati tublimaid järvakaid“.

3 kommentaari to “Kultuurkapitali tänukiri”

  1. Siret Says:

    Palju õnne! Maaelu iseenesest on karm (nagu omal nahal oled tundnud), aga et sa kõige selle kõrval leiad aega ja tahtmist ajada asja, mis inimesi ühendab, mis paneb paljude silmad särama ning õhutab õilsamatele tegudele ON tunnustamist väärt! Tubli, Marko ja suur-suur tänu!

  2. Anne Says:

    Õnnitlen! On siiralt hea meel,et Sinu toredaid ettevõtmisi ka kõrgemalt poolt tunnustati! Loodame, et leiad virnade viisi uusi pilte,mida kõik saavad imetleda!Selleks jõudu ja jaksu!

  3. Aita Says:

    Südamest õnne! Pisarateni liigutatud, et ometi märgati tunnustada. Ise olen väga vaimustatud sellest ettevõtmisest! Tahaks soovida nii palju ideid ja ikka jõudu edasi toimetamiseks!

Leave a Reply