Matiga Nahkanuial kelgutamas

Matil oli täna Wii-keeld ja seepärast toimetasime temaga tavapärasest kauem õues. Mina lükkasin lund, tükeldasin vanu lauajuppe ja tassisin need tuppa, tema kaevas lumevalli auke ja loopis mind lumega. Vahelduseks tegin poisile kelgusõitu. Meil Nahkanuial on ju tasane maa ja väikemees on juba nii suur, et teda pikalt vedada ei kannata. Sellistel hetkel rakendamegi Skoda kelgu ette ja sõidame ettevaatlikult paar tiiru marsruudil Nipi Kõrsi-Kördi-Nipi Kõrsi. Kuidas see välja näeb? Niimoodi:

2 kommentaari to “Matiga Nahkanuial kelgutamas”

  1. Oliver Says:

    Sellise kelgusõidu tegemine on mõtlemata tegu! Kindlasti ei tohi sõiduki järele rakendada kelku, suuski ega ka muid selleks mitte ettenähtud sõiduriistu, kuna sellega seatakse suurde ohtu nii ennast kui ka teisi inimesi. Alles paar aastat tagasi juhtus õnnestus, kus hukkus noormees auto taga kelgutades! Isana võiksid oma pojale paremaks eeskujuks olla, mitte poisikese tempe õpetada!!!

  2. marko Says:

    Olen Sinuga nõus Oliver! Ega ma ei kiitlegi sellega. See pole muidugi mingi vabandus aga me oleme ülimalt ettevaatlikud.

    Kui ma oma lapsepõlvele tagasi mõtlen, oleks ma ei tea mida andnud, et keegi (näiteks isa) oleks midagi sellist mulle pakkunud! :)

Leave a Reply