Vilk Veebipood

safe-album.ee

Üks asi viib teiseni. Märkamatult kasvas minu algselt kodukülaga piirnenud ajaloohuvist välja kirg kodukihelkonna vanade fotode ja nende kogumise vastu. Soovist neid jagada sai omakorda veebikeskkond vanadpildid.net.

Ülemöödunud aastal vaatasin ringi sobivate kogumistarvikute järele ja leidsin Saksa kaubamärgi nimega SAFE. Soovist sai koostöö ja koostööst omakorda väike kogumistarvikuid vahendav veebipood. Leiad selle aadressilt safe-album.ee.

Kuigi pood on täisfunktsionaalne, kõike seda mis seal on olemas, saab osta ja see jõuab tellijani 2-3 tööpäevaga, on esmane valik väike, sest panin selle kokku peamiselt oma vajadusi ehk fotode kollektsioneerimist arvestades. Plaanin siiski lähiajal sortimenti laiendada, mistõttu tasub huvilisel veebipoel silm peal hoida. Ja küsida tasub ka, sest tootja valik on märksa laiem.

Miks ma kirjutan sellest veebipoest siin ajaveebis? Mitmel põhjusel.

Esmalt muidugi seetõttu, et algatus, mis on saanud alguse Nahkanuial, peab saama mainitud ka siinses ajaveebis.

Teiseks kindlasti seetõttu kuidas inimesed oma vanu fotosid hoiavad. Paljudes kodudes, kus vanu fotosid väärtustatakse ning alles hoitakse, seisavad need suhteliselt kehvades tingimustes. Halvimal juhul isegi hunnikus kilekotis. Kõige lihtsam ja odavam viis vanu standardformaadis fotosid kaitsta on torgata need näiteks spetsiaalsete kiletaskute sisse või lausa albumisse. Mõlemad on veebipoe tootevalikus olemas.

Kolmandaks vajab veebipood reklaami ja külastajaid, valetaksin kui selle ütlemata jätaksin.

Seega visake pilk peale ja kui midagi väga meeldima hakkab, ostke ära. Nagu ikka poes seda tehakse. :)

Leave a Reply