Ülevaade laekunud annetustest

vanadpildid.net veebikeskkond on vahepeal astunud suure sammu edasi ja lisandunud on üks ammu lubatud funktsioon ning mõned väiksemad uuendused, sealhulgas kiiruse parandus. Kuigi teha on veel, suurim eesseisev töö on pildikeskkonna integreerimine Facebook sotsiaalvõrgustikuga, olen saanud esimese arve ja selle tasunud. Õnneks leidus päris palju neid, kes võtsid kinni minu üleskutsest arendusi toetada ja alljärgnevalt on ülevaade laekunud annetustest. Kuna osad annetajad ei ole oma isiku avalikustamisest huvitatud, jätan mingigi läbipaistvuse huvides aruandesse initsiaalid. Leiate ennast sealt üles! :)

Annetused seisuga 18.10.2015

Seni tehtud tööd on nimeliselt:

Arve I-150052 summas 287€ on arendajale tasutud.

Arve I-150052

Annetusi laekus kokku 135€ eest, sellest 45€ kolme annetaja poolt 2013 aasta lõpus ja 90€ minu viimase üleskutse peale. Tänan kõiki abistajaid südamest! Saatsin välja ka neli kirja konkreetsetele inimestele palvega õlg alla panna. Vastas ainult üks.

Järelejäänud tööde kokkulepitud maksumus on 300€ ja ma loodan, et see nii ka jääb. Kuid nagu ikka võib töö käigus tehtavate tööde ja seega ka eelarve maht pisut suureneda mõningate pisifunktsionaalsuste arvelt, mis on mõttekas ühekorraga ära teha. Seega kui tunned, et soovid projektis osaleda, tee lihtsalt annetus MTÜ Nahkanuia arveldusarvele 221045230148. Selgituseks lisa “vp.net arenduseks”. Iga sent on hinnatud ja teretulnud! Ja et üleskutsel oleks ka emotsionaalsem pool, kasutan juhust ning lisan siia vanadpildid.net fotode baasil ning Rajacas’e laulule loodud video Triinalt!

***

Mulle endale ei ole annetamine võõras. Juba mitmendat aastat järjest olen igakuiselt annetanud kindla summa kindlasse kohta. See on siis see, mida kulutan lisaks vanadpildid.net ja ka nahkanuia.net veebiprojektidele. Hetkel annetan 35€ ning plaanis on summat järgmisel aastal pisut tõsta. Seega olen ka ise kursis mida teistele andmine tähendab ning et väga laiali valguda ei saa.

Leave a Reply