Heategevuslik oksjon vanadpildid.net heaks

Teeme selle siis ära! Olen pikalt mõlgutanud mõtet korraldada üks heategevuslik oksjon vanadpildid.net keskkonna tarbeks, mis on tervikuna äärmiselt ressursimahukas ettevõtmine. Kuid peamiseks oksjoni korraldamise ajendiks on septembris keskkonnale tellitud lisafunktsioonid ning täiustused. Peamine lisafunktsionaalsus on tagakülje esitlemine, mida lubasin juba 2013 aastal! Tollest korrast on mul ka olemas annetustena saadud 45€. Et ma seekord olen lubadusest kaugemale jõudnud, tõestab eile testversioonina käiku läinud tagakülje funtsioon. Tehtavate tööde käigus saab vanadpildid.net endale veel korraliku ja toimiva Facebook lehe ning fotodele lisakse eraldi väljadel kogu omanik ning avaldamisluba. Muude tööde seas muudetakse keskkonda kiiremaks ning tehakse muid väiksemaid muudatusi kasutuskogemuse parandamiseks. Kõik see kokku läheb maksma 587€, mis tuleb välja maksta 7 päeva jooksul alates konkreetse töö valmimisest. Tähtajad 10., 18., 23. ja 24. oktoober.

Oksjonile läheb käsitööna valminud Nahkanuia veiniriiul mõõtudega 120×53 cm, tehtud internetist saadud juhendite järgi . Riiuli teeb eriliseks kasutatud materjal, hiljuti kokku kukkunud Abrami elumaja voodrilauad, mis on kuivatatud ja lihvitud.  Kinnitusvahendina kasutasin ainult naelu ning puitpinnad on lakitud kvaliteetse Prantsuse sellakiga Liberon kaubamärgilt. Seega on riiul kasutusvalmis (va. seinakinnitused)!

Riiulisse mahub ca 10-12 pudelit veini ning selle alaosas on spetsiaalsed avad 10 veiniklaasi riputamiseks.

Boonusena on veiniriiuliga kaasas kast (6 pudelit) Moscato veini Prike veinivalikust. Moscato kujutab endast valget, magusat, itaalia kvaliteetveini! Kui see vein oleks kaupluses saadaval, maksaks see ca 7-8€ pudel. Tegemist on perenaise lemmikveiniga.

Oksjoni alghind 60€, kogu saadud tulu läheb MTÜ Nahkanuia arveldusarvele ning kasutatakse vanadpildid.net arenduste eest tasumiseks. Pakkumised palun teha siinsamas kommentaariumis, loodetavasti ei lähe liiga kirjuks. Võidab suurima pakkumise tegija! Pakkumisi saab teha kuni 18.10.2015 ehk tänasega koos 12 päeva!

Head osalemist ja tänud ette! Samas on MTÜ Nahkanuia arveldusarve avatud annetusteks vanadpildid.net tarbeks. Iga summa loeb! Kui soovid lihtsalt annetada, siis:

MTÜ Nahkanuia
a/a 221045230148
Selgitus: vp.net arenduseks

Oksjon ©Nahkanuia

Oksjon ©Nahkanuia

Oksjon ©Nahkanuia

Oksjon ©Nahkanuia

Oksjon ©Nahkanuia

Oksjon ©Nahkanuia

Oksjon ©Nahkanuia

Leave a Reply