Hommikul näeb asju …

… mida muul ajal ei näe. Need, kes on seda proovinud, teavad isegi. Minul aga on vaja seda endale meelde tuletada, ka seda, et polegi nii raske kell 4 ärgata. Tegelikult plaanisime minna hommikul lastega rabasse aga kui juba üleval olime, otsustasime, et minna sinna päikest nautima pole ka mõtet. Seda võib vabalt päevasel ajal teha. Aga et varane tõusmine “raisku” ei läheks, otsustasin jalutama minna. Sündis kaks mini-fotoseeriat, millest esimese pildistasin Nahkanuial ja teise autoaknast kihelkonna lõunaosa teedel.

Minu marsruut kulges läbi Rõhu-Preedi-Väinjärve-Ervita-Udeva. Pisut enne seitset olin tagasi kodus. Sain selgeks ja jagan rõõmuga lugejaga fakti, et kui tahad jänest näha, tee hommikul tiir Koeru ümbruses ja Sa oled neid rohkem näinud kui Tallinna Loomaaias on loomi. Minu tänase päeva jäneseskoor tuli 6, kusjuures mõni lasi endast isegi pilti teha. Lisaks veel kass, lihaveised, toonekurg ja esmapilgul tuvastamata laululind.

2 kommentaari to “Hommikul näeb asju …”

  1. Nahkanuia fotoblogi » Päikesetõus Says:

    […] või mitte aga see foto on minu täna tehtud varahommikuse fotoseeria lemmik. Rohkem fotosid vaata Nahkanuia ajaveebist. Juuni […]

  2. marko Says:

    Ramon kirjutas Facebook vahendusel:

    Ärkasin just, lugesin su jutu läbi, tundsin kerget piinlikkust hilise ärkamise pärast, panin kohvi tulele ja läksin vaikselt tuulekotta suitsetama ning mida ma näen … : üks jänes on aia väravas, teine tuuritab põllu peal ja kolmas jookseb ukse eest (ca 4m minust) mööda :) Tõmbasin ruttu maja ukse kinni, et keegi neist tuppa ei jookseks – pere veel magab ju. Praegu õues kirjutades veel 2 neist on silmapiiril aga mobiilist jääb pildistamiseks väheks. Kunagi mõtlesin, et Eesti võiks olla koht kus kõik on jäneseid täis – lähed õue ja paksult kubiseks jänestest – näe mõte saigi teoks. … Lähen nüüd võtan kohvi tulelt.

Leave a Reply