Jalgrattamatk Vardjale – tehtud!

Jalgrattamatk Vardjale @Nahkanuia

Ei ole just palju neid olukordi, kus Nahkanuia külarahva liitumine kasvatab osalusprotsenti 2 korda. Täna just nii läks. Viiele liikumissarja „Tunne Koeru valda“ raames Nahkanuiale saabunud matkalisele lisandus meie näol 80%.

Võtsime külalised vastu ahjusooja rabarbarikoogi ja õunamahlaga. Laua katsime lauta, igaks juhuks, kaitseks võimalike vihmahoogude eest. Nii siiski ei läinud, Vardjal tuli hoopis päike välja ja paistis lõpuni. Olin pisut ette valmistunud ja rääkisin niipalju kui oskasin küla ning veskikoha ajaloost. Ega selle infoga üle pingutada ei saa, samas tundsin, et mõnda teemat oleksin võinud teadmiste poolest põhjalikumalt käsitleda.

Vardjal peatusime pikemalt ja Toomas ei pidanud kiusatusele vastu üle purde teisele poole jõge ja tagasi tulla. Juhtus see, mis minuga möödunud suvel kuid maadleja haare päästis tema halvimast. Igal juhul oli päris lõbus ja kõik elasid tema võitlusele märjakssaamise eest kaasa.

Jalgrattamatk Vardjale @Nahkanuia

Tagasiteel tegime peatuse maja juures ja lõpetasime Nahkanuia küla etapi ühisfotoga. Tänan Nahkanuia rahva poolt kõiki osalejaid! Rõõm ja au oma küla tutvustada oli meie pool.

Liikumisarja raames toimub veel kolm matka, soovitan neil kindlasti osaleda. Kodukandiga tasub olla sinasõber.

One Response to “Jalgrattamatk Vardjale – tehtud!”

  1. Toomas Says:

    Tänud meeldiva vastuvõtu eest!

Leave a Reply