Uus ratas

Valmistume vaikselt algavaks kevadeks ja ootame suve. Olen mõnda aega ihaldanud endale üht (kaasaegset) tänavaratta moodi jalgratast ja hiljuti leidsin sobiva hinnaga eksemplari soov.ee keskkonnast. Tegemist oli juhusliku otsinguga ning päris pikalt võtsin tehinguks hoogu. Pole ju lihtne osta perre, kus juba on mitu ratast, veel ühte. Kaalukeeleks sai ratta mõistlik hind ning sarnasus Maarjale kingitud rattaga, mille puhul ainuüksi ümberehitamine kujunes oluliselt kallimaks. Siin on ratas ja pildiga kaasas olnud müügitekst:

Marko ratas @Nahkanuia

Müüa jalgratas. Sai teine ehitatud tööl käimiseks, kuid asjaolude kokkulangevusel, see kooslus on reaalselt 10 km liikunud.

Raam. Mingisugune vana kooli maanteeratta oma, mis spreivärviga kauni ülekatte sai. On tekkinud pisut värvivigu.

Tagajooks. Kõik on uus. Kodarad 2,5 millimeetrised, tavapärase 2 millimeetriste asemel. Ladumiseks vana ja hea Snowflake. Jooks on mõnusalt tugev ja pikaealine. Tutikas Shimano ühekäiguline, jalgpiduriga rumm, samuti uhiuus kahekordne tugev pöid.

Esijooks. Taaskord spetsladumisega loodud isend. Kahekordne pöid, väga kenasti jooksev esirumm.

Keskjooksus tuttuus, nelikant võlliga padrun. Kett samuti uus. Nagu ka lenks ja käepidemed. Uued rehvid. Ka lenks ja stem on uued. Kasutatud isenditeks on sadul (sobib käepidemetega), vändad (sobituvad raamiga maru kenasti).

Kohtumiseni suvel!

Leave a Reply