Merja 2014

Tänase päeva nael oli käik Merjamäele. Oleme seal nüüdseks vist pea igal talvel vähemalt korra käinud ja ei ole seegi erand. Lisaks keeldus Mati eile vanaemaga Tallinna minemast, sest pidi minuga “matkama” minema! Kust iganes ta selle põhjenduse võttis, oli mul seda kuuldes hea põhjus poisi kergekäeliselt antud lubadus ära kasutada.

Kuna Mati on vanemate survel sunnitud praeguste ilusate talveilmadega suusatamist õppima, läksime mäele sisuliselt murdmaasuusavarustuses. Kuidas meil välja tuli, näete all-lisatud videost. Monteerisin selle kokku Matile sünnipäevaks kingitud GoPro kaamera klippidest ja lisasin “inspireeriva” taustamuusika. Loo valikut põhjendan sellega, et tegemist on Eesti looga, see meeldib mulle, sobib oma tonaalsuselt just sellistesse lastega veedetud päevadesse ning lisaks olen korra selle loo autoriõiguste osas juba läbirääkimisi pidanud.

Matilde ja Mann ei saanud meiega seekord ühineda tüdruku haiguse tõttu!

Siin on lingid möödunud aastate käikudele Merjale:

Meie 2009/2010 aasta liugu Merjamäel vaata postitusest “Merjal kelgutamas” ja sama 2008/2009 talvest postitusest “Kelgusõit Merja linnamäel“. Järgnevad: Merjamäel 2011, Merjamäel 2012,  Merjamäel 2012/2013.

Leave a Reply