Archive for the ‘Kohalik ettevõtlus’ Category

Küsimus on milleski muus

Olen seda postitust ette valmistanud tunde kuhugi jõudmata. Miks? Võib olla seepärast, et pean kirjutama kellestki, keda olen aastaid usaldanud ja austanud.

Selline lugu siis:

“Mai alguses esitasin Sessio Group OÜ-le tellimuse konkreetsele tööle. Leppisime kokku, et tellimus saab täidetud mai lõpuks. Kui ma mai lõpus ettevõtte esindajaga ühendust võtsin, toodi vabandusena ühe suure ja mahuka tellimuse täitmisega kaasnev viivitus ning lükati minu tellimuse täitmine edasi juuni algusesse. Sealtpeale saabus vaikus ja tänaseni pole minuga keegi ühendust võtnud. Pole vist vaja mainida, et tellimus on tänaseni täitamata.”

(veel …)

Neljapäev, juuni 27th, 2013

Kino Koerus

Avastasime uue meelelahutusena enda jaoks kino Koeru Kultuurimajas. Seansside toimumisaja kohta leian info oma Facebooki seinalt ning seni oleme käinud vaatamas kaht filmi, “Seenelkäik” ja “Eestlanna Pariisis”. Miks mulle selline kohapeale kinovariant meeldib? See toob väärt Eesti filmid kodu lähedale hoides nii kokku aja- ning kütusekulu ja 3 eurone pilet on igati taskukohane. Pingid ei ole küll nii mugavad kui kinos aga filmielamuse saamist see ei sega. Saal on puhas ja korras, seltskond väärikas.

Maja inimestega rääkides sain aru, et nii näidatakse ainult Eesti filme. Mulle Eesti filmid sobivad (mitte päris kõik) ainult et neid ei ole ülemäära palju. Ise käiks küll korra või paar kuus niimoodi Koerus kinos. Väga lahe ettevõtmine! Plusspunktid kultuurimajale!

Kolmapäev, oktoober 31st, 2012

Hinnad, hinnad, hinnad…

See oli vist eelmisel nädalal, kui Koeru Konsumit külastades ja sealt tavapäraseid ostusi tehes pidin ostukorvi lisama ka nõudepesumasina tabletid. Need oli olnud otsas juba mitu päeva ja kuna Paidesse või kuhugile kaugemasse Eestimaa nurka lähipäevil asja ei olnud, mõtlesin, et mis siis ikka, mis vahet seal on, kust ma need ostan.

Need olid siis Calgonit nõudepesumasina tabletid, pakis kokku 28 tükki. Hind oli 14€/pakk. Riiulilt seda pakki võttes ma isegi ei mõelnud, kas see on kallis või mitte, ma lihtsalt ei viitsinud seda vanasse rahasse ümber arvutada ja mõelda, kui palju maksaks see siis või kui oleks veel suurem pakk, kui palju maksaks see siis jne. Mul oli seda vaja ja see otsustas sel hetkel kõik.  Vähemalt sain kodus masina tööle panna ja süda oli rahul.

(veel …)

Neljapäev, august 25th, 2011

Sepised

Tellisin Väinjärve sepalt 10 riiulikandurit. Plaanis on teha ühte tuppa lae alla selline pikk raamatu- ja muu riiul. Usun, et saan sellega ühele poole veel järgmise nädala jooksul. Kujutan ette, et selline moodustis ja seal olevad asjad võiks ühte talumajja sobida nagu rusikas silmaauku.

(veel …)

Laupäev, detsember 18th, 2010

“Meistrite nimekiri” taas päevakorral

Viimane Koeru Kaja (detsember 2009) tõi minuni huvitava leiu. Seal oli väike kuulutus, mis kutsus inimesi vaatama Koeru kandi fotosid aadressil koeruauto.ee. Läksin minagi, osalt kartusest kas vanadpildid.net keskkonnale on tekkinud konkurent, osalt  uudishimust, millega on tegu. Eneselegi ootamatult avastasin hoopis pildigaleriid nii mulle kui ka paljudele teistele koerukatele tuntud kohtadest nagu Preedi, Väinjärve ja Ervita! Ja tegemist ei olnudki vanade fotodega (huhh, kivi langes kohe südamelt) vaid kaasaegsete fotodega.

(veel …)

Neljapäev, detsember 10th, 2009