Archive for the ‘koerufoorum.net’ Category

Ongi koerufoorum.net suletud

koerufoorum.net suletud

Mis ma oskan öelda? Minu jaoks sai selle projekti aeg läbi ja kuna minu üleskutse leida foorumile uus omanik ei leidnud soodsat vastukaja, käitusin vastavalt antud lubadusele ja sulgesin projekti. Kuigi projekti lõpetamine langaes ajaliselt kokku domeeni koerufoorum.net pikendamise tähtajaga, oli määravaks hoopis midagi muud. Kuna foorumil puudusid kas objektiivsetel või subjektiivsetel põhjustel kasutajad, teisisõnu sisu loojad, oli tegemist kestaga, millel oli pelk tarkvaraline väärtus. Ilus vaadata aga kasutu.

(veel …)

Kolmapäev, november 19th, 2014

Pakkuda koerufoorum.net

Kas keegi soovib üle võtta koerufoorum.net administraatoriõigused ning kohustused? Kohustuste hulka käib muu hulgas foorumi tarkvara uuendamine ja domeeni rent. Kui ma kedagi ei leia, panen keskkonna lähinädalatel kinni. Pole mõtet õhku kütta.

Huvilised võivad minuga ühendust võtta maili teel hongmees at gmail.com või siis helistades, 51 25 240. Kiirustage seltsimehed, kiirustage!

Pakkuda koerufoorum.net

Reede, oktoober 17th, 2014

Vallavolikogu istungi 28.11.2013 videod

Eile valiti Aruküla mõisa suures saalis Koerule taas vallavanemat. Käisin istungil kohal ja kajastasin kuuldut nähtut valikuliselt koerufoorum.net keskkonnas. Kuigi ma püüan oma “reportaaze” tehes olla võimalikult faktitäpne, on mul raske edastada kohepealset õhkkonda, osalejate emotsioone või siis välistada need enda puhul täielikult. Oma silm on kuningas. Seda silmas pidades sain kokkuleppele Järva Teatajaga ning mulle anti kasutada volikogu istungil ajakirjaniku poolt ülesvõetud klipid. Mul on hea meel siinkohal tuua laiema avalikkuseni kõik see, mida sõnades on raske edasi anda.

Kuna videod olid suured, pidin neid vähendama. Esimene kättesattunud vastav tööriist on kasutusel prooviversioonina, seetõttu on iga video vasakus ülanurgas ka see inetu kiri. Järgmisel nädalal soetan põhiversiooni ning konverteerin videod uuesti. Seniks loodan, et saate hakkama.

(veel …)

Reede, november 29th, 2013

koerufoorum.net kasutajaks registreerumine

Valimised on lähenemas ning kindlasti tahavad paljud koerukad valjuhäälselt aga mitte oma nime all toetada või maha teha esile tõstetud kandidaate või siis nende tõekspidamisi. Juba kaua aega on registreerumine koerufoorum.net keskkonda käinud läbi administraatori. Peamiseks põhjuseks foorumitarkvaraga komplektis oleva automaatse turvalahenduse nõrkus ning sellest tingitud lugematu hulga libakasutajate registreerimine robotite poolt. Võtsin kätte, kulutasin pisut raha ja tellisin uue lahenduse. Alates tänasest saab foorumis taas registreeruda algusest lõpuni iseseisvalt ja jätta oma isik saladuseks. Turvalahenduse kohta kirjutas arendaja:

Koerufoorumi puhul kasutasin soodsamat lahendust ja vahetasin ära kinnituspildi registreerumisel, mis on ilmselt maailma parim “captcha” lahendus. Nii saab kasutaja kohe registreerimise samal lehel lõpule viia ja ei pea ka admini kaasama.

Jääme lootma, et see nii tõepoolest on! Jõudu kõigile oma arvamuse avaldamisel! Loodan siiski siiralt, et viisakusele ja vastastikkusele lugupidamisele jääb foorumis oma koht.

(veel …)

Kolmapäev, september 25th, 2013

Lasketiir Rõhule!?

Taaselustame koerufoorum.net keskkonna, kasvõi korraks. Mind huvitab, mida arvavad koerukad plaanidest rajada Ervitale Mõisa tee 5 ajutine laskepaik ning pikemaajalistesse plaanidesse rajada Rõhu külla kinnine lasketiir. Usun, et ka projektide eestvedajad on sellisest tagasisidest huvitatud. Kas see segaks teid? Kuidas? Kas see tooks meile turistide ja laskmishuviliste näol lisaraha? Muidugi ei ole valla poolt projekteerimise lubamine veel lõplik heakskiit projektile, mida on ilmselt vaja ka rahastada aga arutada võib ju ikka. Lisaks saavad osalised vajadusel oma ideid selgitada ja kaitsta, miks mitte võita juurde uusi toetajaid.

Lasketiiru rajamine

Palun postitage oma kommentaarid selles küsimuses koerufoorum.net keskkonda (või ma tõstan need ise siit sinna). :)

Laupäev, jaanuar 19th, 2013

koerufoorum.net küsitlus

Esimesed tulemused eile koerufoorum.net vahendusel ülesriputatud küsitlusele on olemas. Rõhuv enamus hääletanutest on seda meelt, et vallaametnikud peaksid olema nii selle olemasolu kui ka seal käsitletud teemadega kursis. Kliki pildil, et näha suuremalt.

Neljapäev, veebruar 10th, 2011

Vestlus Facebookis

Sõber: ahoi
Sõber: ega ei tea kus koerufoorum on?
Mina: tean küll, tuleb homseks tagasi
Mina: tehnilised probleemid
Sõber: selge pilt, mõtlesin, et krt teab mis seal koerus jälle lahti on
Mina: tsensuur!? :)

Teisipäev, veebruar 8th, 2011

andres33

Mul rõõm esitleda üht minu arvates koerufoorum.net läbi aegade parimat postitust. Selle autor on salapärane andres33 ja seekord kommenteerib ta teemat “Volikogu mandaat“. Millegipärast tundub mulle see postitus olevat väääga tähendusrikas, seda nii mitmeski mõttes … Aga seniks nalja. Lugege (tähelepanelikult) ja mõelge!

Ma mõtlesin,et küsin ühte asja,kas admin on mõelnud mis siis saab kui see foorumi värk kinni pannakse.Üldiselt tahan natuke selle mandaadi kohapealt teiega rääkida.Nimelt saades ühest kommist teada valijate arvud hakkasin siis enda arust ka tegelema poliitikaga.Ma esialgu pean tunnistama,et on haridust ainult kuus klassi,kuigi võin uhkusega öelda,et seitse talve käisin koolis.Niisiis hakkasin arvutama: kõigepalt võtsin VL Ühtne Koeru ja liitsin Nagla hääled siis panin vastu VL Koduvald pluss üksikkanidaat pluss IRL miinus Nagla hääled.Õnneks olid arvud olemas seega 548+X on suurem kui 340+118+297-X (X on Nagla hääled).Seega koostöö teatas,et tgutsetakse enamuse nimel.Ma ei saanud aru kuidas saab väiksem number olla enamus.Hämming oli nii suur,et kaks päeva käisin tööl olles täielikus transis,koleegid juba arvasid,et olen haige.Ma ei julenud enda rumalusest neile rääkidagi.Teisel õhtul tulin koju ja otsustasi,et teen endale selgeks selle asja.Ma tegin lihtsa asja:mõtlesin välja konkreetse ühiku ja panin igale lambale numbri peale ühele tee poolele panin VL Ühtne Koeru + Nagla lambad ja teisele poolele panin ülejäänud.Panin nad Piibe maanteele suunaga Jäva-Jaani poole,et las lähevad suhteid naabritega lahendam.Tee peale panin Volikogu liikmed,et nad näeksid kellel on suurem kari,kellelt saab rohkem villa,rohkem liha ja rohkem järglasi.Nüüd muidugi kui ma neid numbreid veel vaatasin siis sellest karjast ju osa istus hoopis laudas,sõid ja jõid rahulikult.Milleks minna õue,seal sajab ja kiiresti läheb pimedaks.Seda arvu ma välja tuua ei oska kuna üle tuhande ma arvutada ei oskagi.Ärgu nüüd keegi võtku seda isiklikult,ma vabandan kõigi ees keda solvasin või keda solvan edaspidi,nimelt ma olen ka Koeru valla kodanik seega ühe kolmest karja liige.Tuttavad ütlevad minu kohta,et ma olen rumal,kuid mul pidavat olema hea süda.Seega me andsime valimistel mandaadi ja ikkagi võis vähem hääli saanud seltskond teha mida nad tahtsid ja isegi tulid selle peale,et nemad esindavad enamust,mille kohta saab öelda, nad eksivad kuid on õigel teel.Selles valguses on täiesti ükspuha,kas minu hääl ostetakse kahe pudeli õlle eest,mingi nänni eest,kirjutatakse mõneks ajaks uhkesse elamisse sisse või ma arvan,et vaat see mees muudab ehk midagi.Kuidas küll nii saab olla?

Reede, november 5th, 2010