Archive for the ‘Video’ Category

Puhkusepäevik – 1. päev

Täna algas mul ametlikult puhkus. Kõigest nädala aega aga siiski puhkus. Alates möödunud aasta novembrist olen puhanud nädala suvel ja nüüd on käes teine nädal.

Mõtlesin, et vahelduse mõttes pean “puhkusepäevikut”. Et mis ma siis seitsme päeva jooksul ära teen või ei tee. Tegelikult oleks vaja mõlemat.

(veel …)

Esmaspäev, november 7th, 2016

Merja 2016 vol 2

Olin sunnitud nimetama alanud talve Merja postituse täiendusega “vol 2”, sest eelmisel aastal saime talverõõme maitsta alles talve nö. teises pooles mistõttu sellenimeline sissekanne oli juba olemas.

Aga tore oli. Kelgutasime, vormistasime ühe väiksema rekordi, mängisime peitust, lumesõda ja mäetipu vallutamist, ronisime torni ning sõime lund. Rekordiks oli neljakesi roolikelguga mäest alla sõitmine. Varasemal korral tegime seda kolmekesi. Lisasin huvilistele valiku fotosid ja ühe video.

Merjamäel 2016

(veel …)

Laupäev, november 5th, 2016

Matist hakkab asja saama

Panin Mati nädalavahetusel murutraktori selga ja lasin tal oma järelevalve all pisut niita. Poiss sai kenasti hakkama aga päris üksi ma ikkagi veel teda niitma ei usalda. Paljugi mis võib juhtuda.

(veel …)

Esmaspäev, mai 30th, 2016

Tee Kangelasele

24.05.2016 ©Nahkanuia

Kuigi aeg pole selleks parim, tegin mais korda mitmeid aastaid meie krundil laiutanud kiviprügi mahapanekukoha. Kivihunnikust sai õuetee, mis otseselt ei kuhugi kuid kaudselt avab võimaluse kunagi tulevikus pääseda autoga lähemale Kangelase asundustalu vundamendile, mis iganes seal ka ei paikneks.

(veel …)

Reede, mai 27th, 2016

Puude lõhkumine

Sain kenasti oma muruplatsid niidetud ja ühe koorma lõhutud küttepuidki koju tuua ning Mati abil ära laduda, kui hakkas sadama. Tulime tuppa ja ma hakkasin otsima võimalusi kuidas möödunud nädalavahetusel (08.05.2016) puudelõhkumisest tehtud fotoseeria pisut edevamalt pakendada. Tulemus sai selline:

(veel …)

Laupäev, mai 14th, 2016

Poistega jõge puhastamas

Täna tegime ära selle, mida olin juba paar aastat plaaninud ja käisime poistega Põltsamaa jõest prügi korjamas. Hea seltskond ja ilus ilm tegid päeva äärmiselt nauditavaks vaatamata varasele tõusmisele ja väsitavale mõlamisele. Meid premeerite lähivaates, võiks öelda lausa esireas, üle jõe ujuva põdra nägemise ja kahe suure kotitäie taaraga.

Poisid olid mõlemad väga tublid. Kuigi tundus, et motivatsioon oli üleval niigi, premeerisin neid iga leitud taaraühiku pealt 10 eurosendiga. Kokku teenisid noormehed nii oma sõiduga mõlemad 5€, sest saime kokku 99 ühikut taarat, millele lisandus sületäis muud rämpsu.

Tegin meie retkest telefoniga pilte ja paar videot. Need kõik on teie ees esmalt fotodest koostatud meeleoluka videona, seejärel ühe naljaka klipina meie retkelt ning kõige lõpuks Flickr albumina (kliki fotol). Läbisime kokku ca 20 kilomeetrit, milleks kulus 9 tundi ja mille sisse mahtus lõunapaus Tammemäe laagriplatsil.

(veel …)

Laupäev, mai 7th, 2016

Lasteaia sünnipäev

Miika tantsutüdrukud ©Nahkanuia

Eile pidas Koeru lasteaed oma 43. sünnipäeva. Matilde Meelimari jaoks jääb see viimaseks, sest järgmisel aastal ootab teda kool. See aga ei tekistanud temal ja teistel Miika tantsutüdrukutel esitamast tempokat ja kaasakiskuvat tantsukava. Filmisin selle üles prooviesinemisel ja lisan video. Ka teised esitatud etteasted olid toredad ja rahvas elas kenasti kaasa! Aitäh kasvatajatele selle töö ja vaeva eest! Mõnel juhul ainult kasvataja esineski, lapsed olid suurest rahvahulgast ehmatatuna liikumisvõimetud. :)

(veel …)

Laupäev, veebruar 20th, 2016

Merja 2016

Täna käisime perega Merja linnamäel kelgutamas ja lustimas. Mati võttis kaasa lumelaua, Tilde kelgu ja mina fotoka. Emme oli lihtsalt abiks. Lund polnud just palju aga nagu fotodelt näha, piisas sellest vähemalt lastele küll. Kõik sai tehtud ja veel pealegi. Alustuseks üks video ja siis fotod:

(veel …)

Pühapäev, jaanuar 3rd, 2016