Archive for the ‘Statistika’ Category

Kes loeb?

Kes loeb Nahkanuia ajaveebi

Möödunud nädala(vahetuse)l jälgisin kuidas keegi luges huviga Nahkanuia ajaveebi postitusi. Kulminatsioon saabus eile kui vaatamisi tekkis ühe pühapäeva kohta tavapärasest rohkem – 724. Aga seda, et loeti ja väga põhjalikult võib järeldada mitte ainult vaatamiste järgi. Nimelt on statistikast näha ka päeva loetuimad postitused. Reeglina domineerivad seal hiljutised kirjatükid, need mida külastaja näeb avalehel. Viimastel päevadel on seal aga hulgaliselt selliseid postitusi, mille olemasolu olen isegi unustanud. Tegin näiteks ühe ekraanitõmmise ja tõmbasin punase kasti ümber sellistele postitustele, mida silmas pean.

(veel …)

Esmaspäev, jaanuar 5th, 2015

Your 2014 year in blogging

Nagu kombeks on saanud, vahelduva eduga muidugi, olgu aasta ära lõpus ära toodud WordPress poolt kokkupandud Nahkanuia ajaveebi statistika. Originaali saab näha SIIN. Muidu kliki ekraanitõmmisel, et näha seda suuremalt. Pisut inglise keelt kulub ka marjaks ära.

Your site in 2014

(veel …)

Kolmapäev, detsember 31st, 2014

2013 in blogging

Nahkanuia ajaveeb kasutab statistika pidamiseks Jetpack nimelist pluginat. Jetpack soovis ajaveebile head uut aastat ja esitles 2013 aastat numbrites. Kui soovid vaadata algallikat, kliki siia. Kui see pole nii oluline, kliki allolevatel ekranitõmmistel. Visuaalselt on tulemus sama, selle erinevusega, et tõmmistel puuduvad animatsioonid, kerimisvõimalus ja lingid.

Nahkanuia ajaveeb - 2013 in blogging

(veel …)

Kolmapäev, jaanuar 1st, 2014

Ongi uus külastusrekord – 1847

GAnalytics 18.09.2013

(veel …)

Neljapäev, september 19th, 2013

Hundipildid tõid külastusrekordi

Külastusrekord - 740 vaatamist

(veel …)

Teisipäev, september 17th, 2013

vanadpildid.net külastatavus

Igavuse peletamiseks vanadpildid.net külastusstatistikat. Kui postitus ei näe välja standartne, siis seetõttu, et tegin selle algusest lõpuni oma telefoniga.

20121029-084736.jpg

Esmaspäev, oktoober 29th, 2012

Statistikat

Minu iPhone varustab mind jooksvalt Nahkanuia ajaveebi statistikaga. Kasutan selleks rakendust nimega Analytiks. Mõtlesin, et vahelduseks näitan teilegi, kes ja kuidas siin aega veedab. Allpool kaks identset väljavõtet, kus vasakpoolsel on kokku võetud viimased 6 kuud ja parempoolsel 30 päeva. Kuna sellise ülevaate saamine on lihtsamast lihtsam, püüan seda edaspidi teha regulaarselt.

Esmaspäev, august 20th, 2012

vanadpildid.net 2010 aastastatistika

Alljärgnev on 1:1 ülevaade (sealt graafikute ja piltide paigutus) vanadpildid.net veebikeskkonna 2010 aastastatistikast, mille WordPress.com meeskond saatis mulle täna öösel e-mailile. Jätan selle esialgu ingliskeelseks, sest pole välistatud, et leian aja nende paari statistikanäitaja tõlkimiseks. Ilmselt jääb see ülevaade viimaseks omasuguseks, sest parimal juhul veel sel kuul algab vanadpildid.net uue tarkvara väljatöötamine.

(veel …)

Pühapäev, jaanuar 2nd, 2011