Archive for the ‘Nahkanuia taaskasutus’ Category

Nahkanuia taaskasutus: lisandusid lastejalatsid

Nahkanuia taaskasutus sai hetk tagasi täiendust Tildele ja Matile väikseks jäänud jalatsite näol. Valdavalt on tegu ECCO ja Timberlandi kaubamärgi toodanguga. Maarja lisab kohe hinnad ja kui midagi huvitab, võta temaga ühendust maarja [at] hong.ee või helista 55 16 000. Kes ees, see mees, kusjuures kauplemine käib asja juurde.

Pakkumisel olevate jalatsite vaatamiseks kliki postituse alguses olevale taaskasutuse logole või lingile Nahkanuia taaskasutus.

Lisaks panin osta.ee oksjonikeskkonda müüki laste vana jalgratta Diamondback Mini Viper. Mõlemad lapsed on sellega sõitma õppinud. Kui oled huvitatud, osale oksjonil. Koerukal on kättesaamine lihtne, transpordikulu jääb sisuliselt ära.

Teisipäev, aprill 14th, 2015

Kingitus Maarjale – vol 2

Kuigi Nahkanuial vana palkhoonet taastades olen saanud rohkelt kulukaid õppetunde selle kohta, kuidas korralikult tehtud uus on oluliselt parem kui taastatud vana, kipun endiselt sama reha otsa astuma. Kuigi vanad asjad ongi sageli kvaliteetsemad kui uued, ei sobi paljud neist enam muutunud keskkonda, uute materjalide, töövõtete või eluviisi maailma. Järjekordne hea näide on allolev ratas.

Taastatud Turist @Nahkanuia

(veel …)

Neljapäev, august 21st, 2014

Toimiv BEKO pesumasin soodsalt!

Kuigi ma juba tean tulemust ette, teen katse müüa oma pesumasinat ka Nahkanuia ajaveebis. Kasvõi soovist kasutada endaloodud kanalit. Seega on müüa soodsalt toimiv pesumasin BEKO. Hind 35€!? Transport ostja poolt.

Müüa pesumasin BEKO ©Nahkanuia

(veel …)

Esmaspäev, oktoober 7th, 2013

Müüa kasutatud HP lauaarvuti

Mõte on müüa kasutatud lauaarvuti HP Pavilion G5421scm. Arvuti on 3 aastat vana aga toimib suurepäraselt ning näeb välja hea. Ideaalne töötegemiseks, sobib ka mängimiseks aga kõige uuemate mängudega (Battlefield 4) jääb graafikakaart hätta. Ostetud on see kompletis kuvariga aga müüksin arvuti osa ja jätaksin kuvari endale. Kauplemist võiks alustada 250€ pealt. Kas on soovijaid?

HP Pavilion G5421scm

(veel …)

Reede, august 30th, 2013

Müüa kasutatud talverehvid

Müüa kasutatud talverehvid ©Nahkanuia

Müüa kasutatud NOKIAN talverehvid 205/55 R16. Rehvid ei ole uued aga hädavariandina ja väljakougitud naeltega ajavad need vähemalt ühe suvehooaja läbi. Ja mõõdukate sõiduharjumuste korral ehk talvegi. Hinda paku ise, kaalun kõiki pakkumisi. Kes ees see mees. Tahan neist lihtsalt lahti saada.

(veel …)

Kolmapäev, juuni 12th, 2013

Müüa 2x PSP ja hunnik mänge

Aeg läheb edasi ja osa asju jääb kodus seisma. Nii on see juhtunud ka kahe Inglismaalt ostetud Sony PSP mängukonsooliga, millega on kaasas hunnik mänge ja mõned filmid. Osa mänge on dubleeritud, et neid saaks ka kahekesi mängida. Kuigi ma tean, et Nahkanuia ajaveebi sõbrad ei ole teab mis kasutatud tehnika sõbrad, proovin ikkagi esmalt siin ja siis mujal. Sest kaup on aus, töökorras, plaadid väga hästi hoitud ning ajaveebis olemas kategooria Nahkanuia taaskasutus. Andke teada kui komplekt (näen seda just komplektina) pakub huvi ja teeme kaupa. Hind võiks olla 100€ aga olen avatud argumenteeritud kauplemisele.

(veel …)

Neljapäev, jaanuar 10th, 2013

Müüa asjad …

Mul on (enda arvates) soodsalt pakkuda järgmised elektroonikavidinad, mis on ostetud aegu tagasi aga nüüdseks oma aja ära elanud. Kõik korralikult hoitud ja valdavalt töökorras. Täpsemalt iga eseme juures.

YAMAHA mini component system GX-5. Ostetud 90ndate lõpus, toona kalli raha eest. Keskus toimib välja arvatud CD mängija, mis millegipärast ei suuda plaate üles leida. Kas on lugeja must või on mingi muu probleem, ei oska öelda. CD-mängija probleemiga käis seade korra ka garantiiremondis kus see väidetavalt välja vahetati. Üks mu sõber arvas, et IT bussis tehakse see 10 minutiga korda. Kes tahab proovida? Mina kasutasid seda keskust filmide vaatamisel kodukinona. Pakkuge ise hinda, kaalun kõiki pakkumisi.

(veel …)

Kolmapäev, oktoober 17th, 2012

Nahkanuia taaskasutus sai täiendust

Nahkanuia taaskasutus sai hiljuti täiendust. Peamiselt on küll tegemist Tildele väikseks jäänud riietega aga muu hulgas on pakkuda kolm paari häid meeste jalanõusid ja midagi ka naistele. Tõstsin sinna ka hetkel saunas hoiul oleva esimese vabariigi aegse lihuniku külmkapi ja lisan kohe veel ka ühe vana riidekapi. Kui oled huviline, võta ühendust mailiaadressil maarja [at] hong.ee või helista 55 16 000.

Reede, juuli 13th, 2012