Archive for the ‘Müük-ost’ Category

Müüa palksaun – päriselt

Müüa palksaun ©Nahkanuia

Huvilistel, kes tahaksid oma krundile 6×5 meetrist palksauna, palun ühendust võtta. Saun on kokku pandud (vaata pilte), tuleb lahti võtta ja ära vedada. Hinnas sisalduvad palkseinad (läbimõõduga 15 cm), aknad (4 tk), uksed (3 tk), põrandale pandud OSB plaat, sarikad, eterniitkatus katuseplekid. Muidugi ka katusekile, poomkant lauaga kaetud viilualused ja nende all olev puitsõrestik, kui need õnnestub kätte saada. Minu pärast ka korsten aga selle lahtivõtmisega läheks vist raskeks.

(veel …)

Pühapäev, aprill 17th, 2016

Oehh, need vanad katusekivid

Vanad katusekivid @Nahkanuia

Puhastasin täna vanu katusekive, mis jõudsid Nahkanuiale aastal 2009 Türilt. Olen neid solgutanud ühest kohast teise ja nüüd otsustasin kivid laduda Kangelase vundamendi sisse. Teen seekord niipalju teisiti, et sorteerin ja puhastan säilitamisele kuuluvad kivid, katkised viskan ära. Praeguseks on ümber laotud 750 kivi (150 kivi alusel – fotodel üks alus vähem), sadakond jäi veel.

Samadest kividest ladusin vana kuivati müürile katte. Samuti olen neid kive püüdnud müüa, seni tulutult. Igal juhul on need 750 vana, puhastatud ja sorteeritud katusekivi endiselt pakkuda, vähemalt senikaua kui mul endal neile otstarvet pole välja mõeldud. Hinda ei oska öelda, see on puhtalt läbirääkimiste teema. Nagu lisatud fotolt näete, on neisse pandud piisaval hulgal inimtöötunde ja laubakortse. :)

(veel …)

Pühapäev, märts 1st, 2015

Uus ratas

Valmistume vaikselt algavaks kevadeks ja ootame suve. Olen mõnda aega ihaldanud endale üht (kaasaegset) tänavaratta moodi jalgratast ja hiljuti leidsin sobiva hinnaga eksemplari soov.ee keskkonnast. Tegemist oli juhusliku otsinguga ning päris pikalt võtsin tehinguks hoogu. Pole ju lihtne osta perre, kus juba on mitu ratast, veel ühte. Kaalukeeleks sai ratta mõistlik hind ning sarnasus Maarjale kingitud rattaga, mille puhul ainuüksi ümberehitamine kujunes oluliselt kallimaks. Siin on ratas ja pildiga kaasas olnud müügitekst:

Marko ratas @Nahkanuia

(veel …)

Kolmapäev, jaanuar 28th, 2015

Müüa 65 kuusepakku

Müüa 65 kuusepakku @Nahkanuia

Selline pakkumine ongi: müüa 65 kuusepakku. Pakkude pikkus 60 cm ja läbimõõt 20-25 cm, sobib hästi ahjupuuks. Kellele see pakkumine võiks korda minna? Näiteks neile, kellele on vaja pikki küttepuid ning kes saavad ise nende lõhkumisega hakkama. Või siis neile, kellele tuleb pühadeks palju külalisi, kellele on omakorda tarvis tegevust leida. Müün ka jaokaupa, kogust pole väga keeruline arvutada, 10 pakku peaks olema umbes 0.35 ruumi (2,5×0,6×0,25). Hinna lepime huvilisega kokku telefoni teel või kohapeal.

Pühapäev, detsember 7th, 2014

Müüa ebastandardse pikkusega küttepuud

Müün pisut küttepuid. Tegemist on osaliselt metsakuivaga ja osaliselt lepaga. Halgude pikkus 40-60 cm. Vaata lisatud fotosid! Kui ma õigesti arvutan, on puid kokku ca 4,5 ruumi (6,2×1,5×0,5). Hinda küsin 80€ ja seal sees ei sisaldu kohaletoomist.

Puud on seisnud väljas, osaliselt kaetuna. Kohe ahju alla pealmist kihti siiski ei viskaks vaid laseks pisut katuse all kuivada. Kui oled huvitatud, helista mulle numbril 51 25 240.

Müüa küttepuud @Nahkanuia

(veel …)

Esmaspäev, oktoober 13th, 2014

MÜÜK: Thule katuseraam katusereelinguga autole

Mul on üle üks Thule katuseraam, mis muutus kasutuks kui Skoda Octavia Skoda Jeti vastu vahetasin. Autode katusereelingud on erinevad ja olemasolev enam ei sobi. Mõtlesin, et enne osta.ee keskkonnas müümist torkan need paariks päevaks Nahkanuia ajaveebi üles, rattakäru sain ju müüdud. Täiesti korras, võtmed on ka olemas. Hind paku julgelt ise.

Müüa Thule katuseraam @Nahkanuia

(veel …)

Laupäev, juuli 19th, 2014

MÜÜK: laste jalgratas ja pursuika

Panin osta.ee oksjonikeskkonda üles kaks kuulutust. Huvi korral vajuta allolevatele linkidele ja paku. NB! Siit osta ei saa!

Laste jalgratas. Oksjoni link, algihind 10 eurosenti.

Jalgratas @Nahkanuia

(veel …)

Esmaspäev, juuli 7th, 2014

Müüa jalgratta järelkäru

Müüa jalgratta järelkäru @Nahkanuia

Müüa fotol olev jalgratta järelkäru. Töökorras ja on aasta kasutult seisnud. Viimati sõitis sellega Matilde Meelimari möödunud aastal. Kui oled huviline, võta kiirelt ühendust, sest kui pakkumist siit ei tule, pane käru mujal müüki. Peaks olema minev kaup.

Käru on läbinud kaks Roheliste Rattaretke, 2009 ja 2010 aastal. Vaata täiendavalt fotosid lisatud linkide alt.

Reede, juuli 4th, 2014